Aktualności

2014.12.01 Oferta Pracy - Technolog Odlewnik

Odlewnia Żeliwa FANSULD Sp.J. poszukuje pracowników na stanowisko:
TECHNOLOG - ODLEWNIK. Miejsce pracy: Końskie (woj. Świętokrzyskie)

ZADANIA:
projektowanie technologii odlewniczej
projektowanie oprzyrządowań do produkcji odlewów
przygotowanie dokumentacji technicznej i procesowej
nadzór technologiczny nad realizowanymi procesami produkcyjnymi
optymalizacja technologicznej strony procesów produkcyjnych

WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe o profilu odlewniczym lub pokrewnym (inżynierskie lub magisterskie)
silna chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
znajomość systemów CAD, a w szczególności programu SolidWorks
samodzielność, komunikatywność, pracowitość i zdolność pracy zespołowej
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
ciekawą pracę w nowoczesnej, stabilnej i nieustannie rozwijającej się firmie
ukierunkowanie wykonywanej pracy zgodnie z talentem
bardzo dobrą atmosferę pracy
pracę w młodym i dynamicznym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem i skutecznością w rozwiązywaniu problemów

CV proszę przesyłać w formacie PDF na adres:
rekrutacja@fansuld.pl